Slide backgroundSlide thumbnail
Slide background
Slide backgroundSlide thumbnail
Slide backgroundSlide thumbnail
Slide backgroundSlide thumbnail
Slide backgroundSlide thumbnail
Slide background

Zobacz
jak poruszają się nasze roboty

ROBOTY SPRZĄTAJĄCE

Masz dosyć uciążliwego, czasochłonnego sprzątania tradycyjnym odkurzaczem? Chciałbyś, aby po przyjściu z pracy twoje mieszkanie było czyste i pachnące? Cenisz swój czas i nie chcesz go tracić na odkurzanie i mycie podłóg? Urządzenia iot-global.pl są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Dowiedz się, jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie i poznaj nowoczesny wymiar sprzątania.

Flagowym produktem iot-global.pl są roboty sprzątające. Wyposażone w zaawansowane technologie doskonale sprawdzają się zarówno w małych mieszkaniach, jak i wielkopowierzchniowych domach oraz biurach. Odkurzacz automatyczny w przeciwieństwie do tradycyjnego odkurzacza działa w pełni samodzielnie. Wystarczy, że raz zaprogramujesz pracę urządzenia i będzie ono wyjeżdżało w „trasę” o ustalonej przez Ciebie godzinie. Nasze roboty sprzątające zostały wyposażone w duże zbiorniki na śmieci, przez co nie musisz się martwić o ich częste opróżnianie. Co więcej, odkurzacze automatyczne iot-global.pl pracują do 90 minut zasilane akumulatorem, a duża częstotliwość obrotów gwarantuje dokładne i efektywne sprzątanie. W naszym sklepie znajdziecie także roboty hybrydowe. Oznacza to, że nie tylko zbierają kurz i brud, lecz także myją podłogi na mokro. Dzięki temu możesz cieszyć się pachnącym, świeżym mieszkaniem bez wysiłku i straty czasu.

Roboty sprzątające w iot-global.pl to najlepszy wybór dla Twojego domu lub biura. Nasze urządzenia mogą śmiało konkurować z odkurzaczami takich marek jak iRobot Roomba 886, Neato Botvac D85, Robojet PRO, Ecovacs Deebot, czy Moneual me770.

Kupując robota w iot-global.pl, możesz mieć pewność, że wybierasz najwyższą jakość za rozsądną cenę.

Roboty do mycia okien
Kolejnym produktem w asortymencie iot-global.pl są roboty do mycia szyb. Są to nowoczesne urządzenia, które sprawią, że zapomnisz o uciążliwym myciu okien. Robot może pracować w pionie i w poziomie, dzięki czemu sprawdza się także podczas mycia szklanych sufitów oraz świetlików dachowych. Robot do mycia okien jest w pełni automatyczny i inteligentny. Nie będziesz już musiał nalewać wody, czyścić szyb i wycierać ich na sucho. Robot automatyczny zrobi wszystko za Ciebie. Algorytm urządzenia został zaprogramowany w taki sposób, aby powierzchnia była umyta dokładnie i bez najmniejszych zarysowań. Urządzenie pracuje cicho i szybko, dlatego możesz go używać bez względu na porę dnia. Przekonaj się, że mycie okien to żaden problem. Robot do mycia szyb ma szerokie zastosowanie, przez co jest niezbędny nie tylko w mieszkaniu, ale też domu i biurze.

Odkurzacz bezprzewodowy
Jak szybko i łatwo pozbyć się piachu, który przyniósł ze spaceru pies? Co zrobić, gdy dziecko wysypie mąkę, albo w przedpokoju zgromadzi się brud po deszczu? W każdej z tych sytuacji pomoże Ci nasz odkurzacz pionowy. Jest to urządzenie, które doskonale się sprawdzi się podczas codziennego sprzątania niewielkich powierzchni. Masz go zawsze pod ręką, a duży zbiornik na śmieci powoduje, że nie musisz zaprzątać sobie głowy jego częstym opróżnianiem. Odkurzacz bezprzewodowy to niezbędny element wyposażenia domu, w którym mieszka pies lub małe dzieci. To także świetne rozwiązanie dla singli, którzy cenią swój czas i niezależność.

Tanie roboty sprzątające
Odkurzacze automatyczne iot-global.pl należą do najlepszych urządzeń na rynku, biorąc pod uwagę stosunek ich jakości do ceny. W przeciwieństwie do robotów sprzątających takich marek, jak iRobot Roomba 886, Neato Botvac D85, Robojet PRO, Ecovacs Deebot, czy Moneual me770, części do naszych odkurzaczy automatycznych są znacznie tańsze, dlatego długotrwała eksploatacja urządzeń nie będzie stanowiła obciążenia dla Twojego budżetu. Sprawdź pełną ofertę naszych robotów samojezdnych i przekonaj się, że czysty dom nie wymaga najmniejszego wysiłku.