Napisali o nas

Napisali o nas

Najbardziej wiarygodną opinią będzie ta od posiadaczy naszych produktów niż od nas samych. Oddaliśmy głos osobom, które używają ich w domach do wysprzątania kuchni po wielkim gotowaniu, zapracowanym mamom dbające o komfort życia w domu  oraz znawcom nowinek technologicznych. Jak sprawdziły się nasze urządzenia w trudnych warunkach? Zobaczcie sami i przeczytajcie recenzje najbardziej wymagających użytkowników robotów sprzątających.

Zdradzę Wam, że nasze problemy odeszły jak ręką odjął, kiedy zaadoptowaliśmy kolejnego domownika – robot sprzątający Mamibot Grey. Właściwie śmiało mogę Wam powiedzieć, że od tego momentu gotujemy z dzieciakami częściej. Mając z tyłu głowy komfort posiadania odkurzacza, który przy pomocy dwóch kliknięć w aplikacji przyjeżdża i wymiata samodzielnie każdy brud, wręcz dajemy czasami zgodę na luźniejsze podejście do tematu i młodzi mogą sobie pozwolić na chwilę nieuwagi.

Grey:
Mamibot w swojej nowej konstrukcji skupił się na efektywności dozowania wody przez kanały naciekowe na ściereczkę, kiedy mopuje, tak by wizualnie podłogi były przetarte, ale jednocześnie nie nazbyt mokre, co mogłoby w długim czasie użytkowania niszczyć / rozwarstwiać panele czy drewniany parkiet przez nadmiar wody.
W efekcie finalnym, robot hybrydowy daje efekt odkurzania Roomby e5, ale dodatkowo pozostawia świeżości powietrza w postaci zapachu użytego płynu do podłóg.

Sofie:
Mamibot SOFIE, bo o nim mowa, to jedyne takie urządzenie na rynku, które wyczyści nam miejsca na których siedzimy i śpimy, czyli nasze sofy i materace. Usuwa brud i roztocza zaległe w miękkich poduszkach materacy pościeli czy zasłon. SOFIE pomoże nam szybko uprzątnąć brud z twardych powierzchni jak stół, schody czy blaty.

Czytaj dalej na PCWorld.pl

Grey:

Czy warto zainwestować taką sumę w robota sprzątającego? Jeżeli mieszkasz w 20 metrowej kawalerce, pewnie nie. Jeżeli mieszkasz w dużym mieszkaniu, w domu, masz dzieci, masz zwierzęta i cenisz swój czas wolny – warto zakup rozważyć i pomyśleć o ROI (return on investment) bardziej długoterminowo.
Czytaj dalej Agumama.pl/Grey

Glassbot:
Cieszę się, że mogłam przetestować robota do mycia szyb Glassbot. Dla mnie to moment przełomowy, gdy nie będę już musiała wybierać między czasem wolnym, czasem z dziećmi a myciem okien. O nie zadba mój Glassbot, w tym samym czasie, gdy ja będę robić to, co kocham!
Czytaj dalej Agumama.pl/Glassbot

Mamibot Grey zrobił na nas dobre ogólne wrażenie. Robot skutecznie odkurza (chociaż nie aż tak skutecznie, jak najwyższe modele robotów iRobot - ale pamiętajmy, że jest od nich znacznie tańszy!), pokrywa całą powierzchnię podłogi dzięki funkcji mapowania, może być sterowany z poziomu aplikacji, jest jednym z najcichszych testowanych robotów, a dodatkową użyteczną funkcją jest umiejętność mopowania (przetarcia podłogi na mokro). 


Czytaj dalej na onet.pl/Grey

W naszym przypadku zakup okazał się trafiony. Pomaga nam utrzymać porządek w mieszkaniu, radzi sobie z sierścią kota i wiecznie turlającym się po mieszkaniu kocim żwirkiem z kuwety. To naprawdę pomocne urządzenie. Dzięki niemu macie więcej czasu dla siebie i swoich bliskich. A do tego kompaktowe rozmiary i przyjemny dla oka design sprawiają, że urządzenie pasuje do każdego mieszkania.

Czytaj dalej na wroclawkobiecymokiem.pl/Grey

Kup już teraz:

Grey 1577pln
Sofie 677pln
Glassbot 1177pln
Glassy 1077pln

Polecane produkty dostępne w super zestawach: 

Sofie + Grey 1803,20pln
Grey + Glassbot 2377pln