• Obniżka

TRIFO+ | z monitoringiem video

Kamera do skanowania mieszkania w 3D

Monitoring mieszkania z kamery robota

Duży zbiornik do mopowania

Technologia VSLAM

Zaawansowana aplikacja Trifo1 277,00 zł
1 021,60 zł
Rata 35 zł/mies.

PKT00117

Opis

Wysokość
7,4 cm
Czas ładowania
3-4 h

Specyficzne kody

EAN13
6972070860201

Napisz swoją opinię

TRIFO+ | z monitoringiem video

| Hybrydowy Robot 2w1 III-ej generacji Trifo+ VSLAM Black to najniższy oraz super cichy robot wśród wszystkich konkurentów posiada m.in. funkcję rozpoznawania poszczególnych pokoi, trzystopniową regulację mocy siły ssącej, historię sprzątania, % zużycia elementów wymiennych oraz video monitoring, dzięki któremu możesz być na bieżąco, co dzieje się w Twoim domu. I co najważniejsze- mopuje!

Napisz swoją opinię

Instrukcja obsługi

TRIFO m6+ instrukcja

TRIFO+

Inteligenty robot hybrydowy 2-w-1 odkurza i mopuje i jest wyposażony w kamerą do skanowania pomieszczeń.

TWORZY MAPĘ 3D MIESZKANIA

Dzięki kamerce robot skanuje pomieszczenie. Dokładniej odkurzy – nie ominie żadnego punktu i w krótszym czasie sprzątnie pokój. Dodatkowo nie wraca w to samo, odkurzone już miejsce. Robot tworzy mapę 3D, aby ustalić najlepszą trasę sprzątania.

OBSERWUJ MIESZKANIE
ZA POMOCĄ WBUDOWANEJ KAMERY

Dzięki kamerze wbudowanej w robota oraz aplikacji Trifo Home możesz łatwo monitorować dom prze 24 godziny 7 dni w tygodniu. Włącz aplikację, a kamera pokaże Ci to, co dzieje się w Twoim domu w czasie rzeczywistym.

LEPSZE MOPOWANIE

Robot wysposażony został w duży zbiornik na wodę - 350 ml. Możesz regulować prędkość przepływu wody, stopnia nasączania ściereczki, za pomocą aplikacji mobilnej. Dzięki temu robotowi nawet większy brud nie jest straszny.

WYJĄTKOWY PROCESOR

Robot został wyposażony w bardzo wydajny, energooszczędny 4-rdzeniowy procesor ARMv8-A. Dzięki niemu Trifo+ obiera optymalną trasę i plan pracy.

TECHNOLOGIA vSLAM

Pomaga robotowi obrać najlepszą drogę do sprzątania. Dodatkowo nie omija żadnej powierzchni i nie traci energii na odkurzanie i mopowanie kilka razy w tym samym miejscu. Czujniki, w które wyposażony jest robot, pomagają na bieżąco korygować trasę i omijać przeszkody.

REGULACJA POTĘŻNEJ SIŁY SSANIA

Potężna siła ssąca 1800 Pa, w połączeniu z turboszczotką, zmiotą każdy rodzaj brudu na drodze robota. Możliwe jest również regulowanie siły ssącej, w zależności od stopnia zabrudzenia.

NAJNIŻSZY ROBOT
Z KAMERĄ NA RYNKU

Wysokość robota wynosi zaledwie 7,4cm. Dzięki temu odkurzacz mieści się pod większością mebli i odkurza zanieczyszczenia z trudno dostępnych miejsc.

ZAAWANSOWANA APLIKACJA TRIFO

Łatwa w konfiguracji i obsłudze aplikacja Trifo Home pozwala rozpocząć i kończyć pracę urządzenia, ustalać harmonogram czyszczenia, dostosowywać parametry pracy, wybrać powrót do bazy w celu naładowania akumulatora, monitorowanie wideo w czasie rzeczywistym pomieszczeń dzięki wbudowanej kamerze nawigacyjnej. Dodatkowo można monitorować czas pracy akcesoriów. Kompatybilna zarówno z urządzeniami iOS, jak i Android.

SAM WRACA DO BAZY

bazy ładującej, kiedy poziom energii spada poniżej 15% lub kiedy czyszczenie zostanie ukończone.

MOCNY AKUMULATOR

Robot jest wyposażony w mocny akumulator, który umożliwia czyszczenie do 100 minut.

CZUJNIKI PRZECIWUPADKOWE

Nie musisz się martwić, że robot spadnie ze schodów. Bardzo łatwo odnajdzie w domu stację dokującą, aby doładować akumulator. Robot delikatnie podjeżdża do przeszkody i jej nie obija.

NOCNE WYPRZEDAŻE

Zapisz się i nie przegap informacji
o przecenach na ten produkt