• Obniżka

NEEBo PUPPY T12 Mate

Moc ssania aż 29 000PA!

Podwójna mechaniczna szczotka rolkowa

6-stopniowa filtracja - w tym 2 filtry HEPA!

Inteligentna elektronika

Wyświetlacz OLED

Bogaty zestaw akcesoriów

Nagrody RedDot 2020!1 977,00 zł
1 577,00 zł
Pre-order 157.7 zł

PKT00161

Opis

Czas ładowania
3-4h
Moc
535W
Czas pracy
Eco - do 60 min., Super - do 11 min.
Wielkość pojemnika
0,5l
Głośność
Do 82 dB
Akumulator
2500 mAh (Samsung)
Stacja dokująca
Ładująca + stojak na wszystkie końcówki
Waga
1,6 kg (baza z silnikiem, akumulatorem i pojemnikiem)
Ssanie
Do 29 000 Pa
Filtry
HEPA10 (wejście), HEPA12 (wyjście)
Wyświetlacz
OLED

Specyficzne kody

EAN13
6958986003932

Napisz swoją opinię

NEEBo PUPPY T12 Mate

PrzedsprzedażZupełna nowość! Odpowiedź na Dyson v11! Absolutnie Najmocniejszy inteligentny odkurzacz pionowy o mocy ssania aż 29 000PA! Podwójna mechaniczna szczotka rolkowa. Inteligentna elektronika - samoczynnie zwiększa moc, gdy jest to potrzebne. 6-stopniowa filtracja - w tym 2 filtry HEPA! Wyświetlacz OLED, oświetlenie podłogi diodami LED. No i wygląda zdecydowanie bardziej #FANCY od Dyson v11 czy Dyson v10 Zdobywca nagrody RedDot 2020! Absolutny TOP w odkurzaczach pionowych!

Napisz swoją opinię

NEEBo PAPPI T12 Mate (P Series)

Najmocniejszy odkurzacz pionowy NEEBo PAPPI. Inteligentny odkurzacz bezprzewodowy o mocy ssania aż 170 AW z mechaniczną podwójną szczotką rolkową. Zdobywca nagrody RedDot 2020!

Inteligentny system usuwania kurzu

1. Wyświetlacz OLED - Prezenuje status pracy urządzenia.
Inteligentnie wyświetla stan pracy, pozostałą energię, przypomina o czyszczeniu pojemnika na kurz i szczotek, wyświetla informację o braku pojemnika na kurz, stanie ładowania itp.

2. Inteligentne śledzenie ilości pyłu - więcej pyłu, większe ssanie! Dzięki analizie ilości pyłu w podczerwieni automatycznie reguluje moc, zwiększając ssanie, gdy jest to potrzebne.

Wyświetlacz OLED

Inteligentnie wyświetla stan pracy, pozostałą energię, przypomina o czyszczeniu pojemnika na kurz i szczotek, wyświetla informację o braku pojemnika na kurz, stanie ładowania. Wyłącza się po około 10 sekundach po pełnym naładowaniu, aby uniknąć rozładowania akumulatora.

Inteligentne śledzenie ilości pyłu - więcej pyłu, większe ssanie!

Dzięki analizie ilości pyłu w podczerwieni automatycznie reguluje moc, zwiększając ssanie, gdy jest to potrzebne. W połączeniu z diodowym oświetleniem podłogi czyszczenie w rogach, pod meblami i w innych ciemnych miejscach jest zdecydowanie łatwiejsze.

Trzy tryby pracy – Może pracować do 60 minut!

Auto. Czujnik podczerwieni wykrywa kurz, elektronika oblicza ilość pyłu, aby automatycznie zmieniać tryb dla lepszego wykorzystania energii i dokładniejszego sprzątania.

Super. Praca do 11 minut. Wydajność sprzątania może osiągnąć aż 105%. Nadaje się do usuwania uporczywego pyłu, starego kurzu w szczelinach i dokładnego usuwania roztoczy.

ECO. Najlepszy do codziennego sprzątania całego domu.

170 AW siły ssania!

Bezszczotkowy silnik NIDEC kręci się z szybkością 125 000 obrotów na minutę i oferuje aż 535 W. Prosty kanał powietrzny redukuje utratę mocy ssącej. Dzięki temu odkurzacz oferuje moc ssącą na poziomie aż 170 AW!

Dwurdzeniowy procesor inteligentnie kontroluje urządzenie

Uzyskał wiele certyfikatów z UE, Korei i innych regionów. Jednostka obliczeniowa jest bardziej stabilna i dokładna, a zaktualizowany system zarządzania dokładnie oblicza moc potrzebną do wydajnej i efektywnej pracy.

System wielu cyklonów

Dzięki zastosowaniu technologii wielu cyklonów siła ssania pozostaje taka sama aż do zapełnienia się zbiornika na kurz. Dodatkowo zapewnia doskonałą separację śmieci z wciąganego powietrza.

6-stopniowy system filtracji – do 99,996% przechwyconych zanieczyszczeń!

6-stopniowy system filtracji (zbiornik + metalowa siatka z otworami 0,5 mm + wielokrotne cyklony + filtr HEPA10 na wejściu + gąbka + filtr HEPA12 na wyjściu) jest w stanie zatrzymać większość kurzu, roztoczy, zarodników pleśni, bakterii i wirusów – filtracja na poziomie 99,996%!

Innowacyjne usprawnienia

Magnetyczny pojemnik na kurz - łatwy do wyjęcia i montażu.
Zmotoryzowana podwójna szczotka - odpowiednia do podłóg i dywanów

NOWOŚĆ! Zmotoryzowana podwójna szczotka

Odpowiednia do czyszczenia podłóg, mat, szczelin, zaschniętego kurzu, dywanów, wykładzin, itp.

Budowa szczotek

Włosie z włókna węglowego - idealne do usuwania uporczywego pyłu ze szczelin i dywanów. Nylon o wysokiej gęstości - delikatny dla podłóg z drewna, paneli, itp.

Usuwa do 99% roztoczy!

W trybie Super, w połączeniu z mechaniczną szczotką, jest w stanie usunąć z materacy, pościeli i innych tapicerowanych mebli nawet do 99% roztoczy.

Ładowanie podczas przechowywania

Wszystkie elementy mogą być przechowywane w stacji ładującej, która jest mała i przenośna. Jej projekt został objęty międzynarodowymi patentami.

Poliwęglanowa obudowa

Obudowa z poliwęglanu jest bardziej przezroczysta, lżejsza i wytrzymalsza niż wykonane powszechnie stosowanego tworzywa ABS.

Przełącznik Halla

Nie ma kontaktu – nie włącza się. Większa czułość – krótszy czas reakcji.

Elementy zestawu

1. Metalowa rura przedłużająca
2. Zmechanizowana podwójna szczotka podłogowa
3. Płaska ssawka
4. Płaska ssawka 2-w-1 (szczelinowa + szczotka)
5. Miękka szczotka do mebli
6. Giętka rura przedłużająca
7. Korpus główny z silnikiem, akumulatorem i pojemnikiem na śmieci
8. Stacja ładująca
9. Zasilacz sieciowy
10. Mechaniczna szczotka do tapicerki

NOCNE WYPRZEDAŻE

Zapisz się i nie przegap informacji
o przecenach na ten produkt

3 077,00 zł 2 477,00 zł
Poznaj mnie