Prosimy o dołączenie dokumentów zakupu, by móc potwierdzić trwałość Państwa gwarancji. 
W przypadku nie znalezienia takiego dokumenty zakupu, znajdziemy dla Państwa indywidualne rozwiązanie problemu z produktem kupionym u starego dystrybutora.


Twój robot / urządzenie przestało pracować poprawnie, postępuj zgodnie z instrukcją 

  1. Wypełnij wszystkie pola formularza reklamacyjnego wraz z opisem problemu/usterki a następnie wyślij formularz
  2. Na podany w zgłoszeniu przez Ciebie adres email, wyślemy mail z nadaniem Twojemu urządzeniu numeru zgłoszenia usterki. ***Jeśli go nie znajdziesz na swojej skrzynce mailowej, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta 
  3. Przygotuj urządzenie do wysyłki. Proszę wyczyścić szczotki boczne i główne, pojemnik na kurz  oraz wodę a także usunąć wszelką wodę/ciecz z pojemnika wodnego. Informujemy, że jeśli robot nie będzie wyczyszczony, serwis może naliczyć opłatę za jego czyszczenie w kwocie 77zł netto
  4. Spakuj urządzenie (najlepiej w oryginalne pudełko). Koniecznie zadbaj o właściwe jego wypełnienie, by nie uszkodzić urządzenia w transporcie. Spakuj wszystkie niezbędne akcesoria jak zasilać, stację dokującą czy inne trwałe elementy produktu, który kupiłeś. Pamiętaj, aby na czas transportu urządzenie było wyłączone (przycisk OFF na obudowie). Zabezpiecz przesyłkę na czas transportu (dodatkowy karton, folia stretch oraz naklejka „ostrożnie”)
  5. Wyślij produkt dowolnym kurierem* na adres serwisu:

IOT GLOBAL SP. Z .O. O.

Jedności Narodowej 81/2A

50-262 WROCŁAW

WAŻNA INFORMACJA: naprawy gwarancyjne są wykonywane tylko dla produktów zakupionych na terenie Polski i pochodzących z oficjalnej polskiej dystrybucji, warunkiem potwierdzenia jest dowód zakupu.

*
Nie mamy możliwości odbioru żadnych przesyłek wysłanych za pobraniem (wysłanych na koszt adresata) oraz nadanych za pomocą Paczkomatów!
Zgłoś usterkę produktu

-

[/vc_column_text][/vc_column]
[/vc_row]