• Obniżka

NEEBo PUPPY Plushy 3w1 |PRE-ORDER

Do końca promocji:

Może woskować i polerować podłogi

Duży zbiornik na wodę (250 ml)

Prosty kanał powietrzny

Japoński silnik zapewnia wysoką sprawność odkurzania1 377,00 zł
1 074,06 zł
Pre-order 107.406 zł

PKT00154

Opis

Czas ładowania
Do 4h
Moc
380W
Czas pracy
Do 45 min (Standard) / Do 15 min (Max)
Wielkość pojemnika
0,6l
Pojemnik na wodę
0,25l
Mopowanie
Tak (opcjonalnie - elementy w zestawie)
Głośność
do 76 dB
Akumulator
2500 mAh
Stacja dokująca
Tak, ze złączami do ładowania
Ssanie
19 000 Pa
Filtry
HEPA

Specyficzne kody

EAN13
5907534798975

Napisz swoją opinię

NEEBo PUPPY Plushy 3w1 |PRE-ORDER

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z możliwością jednoczesnego sprzątania i mopowania. Magnetyczny moduł mopujący i wodoodporna szczotka znacznie poprawiają jakość sprzątania. Przydatne akcesoria - mała turboszczotka, elastyczna rura, końcówka do delikatnych powierzchni

Napisz swoją opinię

7neeBo PLUSHY

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z możliwością jednoczesnego sprzątania i mopowania.

POZNAJ GŁÓWNE ZALETY
7neeBo PLUSHY

POZBĘDZIESZ SIĘ ROZTOCZY I BAKTERII Z TWOJEGO DOMU

Okruchy, cząsteczki kurzu, roztocza, bakterie, pleśń i inne mikroorganizmy - 7neeBo PLUSHY może dokładnie oczyścić zarówno dywany i wykładziny, a także zmyć podłogi (można użyć specjalnych środków dezynfekujących przy funkcji mopowania), zapewniając bardziej komfortowe i bezpieczne środowisko do życia dla rodziny.

POLERUJE I WOSKUJE

Podłoga, której się nie pielęgnuje wygląda ponuro, starzeje się i łatwo łuszczy. Woskowana podłoga jest odporna na zużycie, co znacznie przedłuża jej żywotność, a podłoga wygląda jak nowa.

DOBRY MOP TO WAŻNY WYBÓR

Moduł mopujący wyposażono w ultra cienką ściereczkę wykonaną z gęsto rozmieszczonych zaplatanych włókien mikrofibrowych, który charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem zbierania kurzu i wysoką absorpcją wilgoci. Moduł 3w1 służy do mopowania, ma wbudowaną blokadę przeciw wypływowi wody i możliwość odkażania zmywanej powierzchni (specjalne środki dekontaminacyjne).

DUŻY ZBIORNIK NA WODĘ

Duży zniornik na wodę ma pojemność 250ml, co wystarczy na posprzątanie domu o powierzchni 200m². Bioniczna technologia powolnego zwilżania kropelkowego pozwala umyć podłogę bez pozostawiania na niej zacieków. Bardzo drobne włókna mikrofibrowe automatycznie wchłanianiają nadmiar wody podczas zmywania, aby zachować podłogę w idealnej kondycji.

EKOLOGIA - OSZCZĘDNOŚĆ WODY

PLUSHY Zużywa tylko 100ml wody do umycia podłogi o powierzchni 80m², gdzie w przypadku zwykłego mopa taka ilośc wody pozwloli umyć 0,35m2.

MAGNETYCZNE ZŁĄCZE MODUŁU MOPUJĄCEGO

Moduł mopujący ma zaczep o konstrukcji magnetycznej, przez co jest bardzo łatwy w montażu. Szczotka po zainstalowaniu modułu mopującego może oczyścić podłogę nie tylko z włosów, sierści zwierząt i kurzu, ale także zmyc wylany ocet lub inny płyn w kuchni. Nie trzeba klękać lub pochylać się aby zetrzeć brud. Zwykła ściereczka absorbuje kwasy i rozpuszczalniki alkaliczne i utrzymuje je przez dłuższy czas, co może powodować podrażnienia skóry na dłoniach. Dzięki PLUSHY zadbasz o zdrowie swojej skóry na rękach i kręgosłup - nie musisz dotykać brudnych elemenów, ani pochylać się.

ULEPSZONA WODOODPORNA SZCZOTKA

Wodoodporna szczotka rolkowa z miękkiego aksamitu PA6 skutecznie zapobiega wnikaniu w nią płynów. W procesie czyszczenia szczotka elektryczna obraca się z dużą prędkością, dzięki czemu automatycznie odśrodkowo pozbywa się cieczy. Spiralnie umieszczony na niej materiał Velvety + Nylon świetnie zgarnia cząsteczki kurzu znajdujące się na płaskiej podłodze, ale także te ukryte w różnych zagłębieniach lub w szczelinach.

ZALETY NASZEJ MARKI
TO STAWIANIE NA INNOWACJE

W 2018 r. złożono 387 patentów, w tym 66 wynalazczych, co stanowi ponad 17% całości. Model PLUSHY wymagał złożenia wniosków o przyznanie aż 50 nowych patentów.

JAPOŃSKI BEZSZCZOTKOWY SILNIK PRĄDU STAŁEGO

Bezszczotkowy silnik w korpusie ma nowoczesny trójwymiarowy wirnik, którego średnica, w porównaniu do poprzednio wykorzystywanych, zmniejszyła się się o 14,1%, a masa zmniejszyła się o 17,9%. Co ciekawe silnik jest mniejszy i lżejszy, ale jego wydajność jest wyższa. Moc silnika wynosi 380W, obroty to aż 110 000 RPM, a podciśnienia wytwarzane przez system wynosi do 19 000 Pa.

PROSTY KANAŁ POWIETRZNY

Po udoskonaleniu silnik, pojemnik na kurz i rura ssąca tworzą linię prostą, co sprawia, że kanał powietrzny jest bardziej płynny, siła ssąca większa, a hałas mniejszy niż przy innych, konkurencyjnych konstrukcjach.

AKUMULATOR LITOWO-JONOWY SAMSUNG 2500mAh

Silnik otoczono modułami akumulatorów, dzięki czemu odkurzacz ma bardzo kompaktowy kształt. Całość jednocześnie pełni rolę izolacji akustycznej, przez co urządzenie charakteryzuje się cichą pracą. Technologia ta została zgłoszona do ochrony patentowej.

TRYB STANDARDOWY - czas pracy wynosi do 40 min.
TRYB MAKSYMALNY - czas pracy wynosi do 15 min.

DUŻA WYTRZYMAŁOŚĆ

Wysoce odporna na zużycie elastyczna rura może zostać rozciągnięta aż do 150 cm, co pozwala wygodniej wyczyścić wewnętrzną część szuflady lub zakamarki za szafą lub w samochodzie.

SZCZOTKA DO USUWANIA ROZTOCZY

Pozwala na głęboką penetrację pokryć na sofach, kanapach, fotelach zarówno w domu jak i w samochodzie, które oczyści nie tylko z kurzu ale i z roztoczy. Twoja rodzina będzie chroniona przed alergenami.

NOCNE WYPRZEDAŻE

Zapisz się i nie przegap informacji
o przecenach na ten produkt