• Obniżka

TRIFO | z monitoringiem video

Kamera do skanowania mieszkania w 3D

Monitoring mieszkania z kamery robota w aplikacji mobilnej

Technologia vSLAM

Zaawansowana aplikacja Trifo

Atrakcyjny wzór na obudowie1 177,00 zł
941,60 zł
Rata 33 zł/mies.

PKT00118

Opis

Wysokość
7,4 cm
Czas ładowania
Do 4h
Czas pracy

Specyficzne kody

EAN13
6972070860348

Napisz swoją opinię

TRIFO | z monitoringiem video

Robot sprzątający III-ej generacji TRIFO to super cichy i najniższy robot wśród wszystkich konkurentów. Ma m.in. funkcję rozpoznawania poszczególnych pomieszczeń, trzystopniową regulację mocy siły ssącej, historię sprzątania, % zużycia elementów wymiennych oraz video monitoring, dzięki któremu możesz być na bieżąco z tym, co dzieje się w Twoim domu.

Napisz swoją opinię

Trifo

Instrukcja obsługi Trifo

POZNAJ TRIFO

Ochroni Cię przed kurzem i brudem dzięki kamerze do skanowania pomieszczeń.

TWORZY MAPĘ 3D MIESZKANIA

Dzięki kamerce robot skanuje pomieszczenie. Dokładniej odkurzy – nie ominie żadnego punktu i w krótszym czasie sprzątnie pokój. Dodatkowo nie wraca w to samo, odkurzone już miejsce. Robot tworzy mapę 3D, aby ustalić najlepszą trasę czyszczenia.

OBSERWUJ MIESZKANIE
ZA POMOCĄ WBUDOWANEJ KAMERY

Dzięki kamerze wbudowanej w robota oraz aplikacji Trifo Home możesz łatwo monitorować dom przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu. Włącz aplikację, a kamera pokaże Ci, co dzieje się w Twoim domu w czasie rzeczywistym - możesz to nawet zapisać jako zdjęcie lub film.

SZYBKI I DOKŁADNY

Trifo obiera optymalną trasę i plan pracy w zależności od zastanych warunków. Ten wyjątkowy model sprzątnie Twój dom szybko i dokładnie!

WYJĄTKOWY PROCESOR

Robot został wyposażony w bardzo wydajny, energooszczędny 4-rdzeniowy procesor ARMv8-A. Dzięki niemu Trifo obiera najbardziej optymalną trasę i plan pracy.

TECHNOLOGIA vSLAM

Pomaga robotowi obrać najlepszą drogę do sprzątania. Dodatkowo nie omija żadnej powierzchni i nie traci baterii na odkurzanie kilka razy w tym samym miejscu. Czujniki, w które wyposażony jest robot pomagają na bieżąco korygować trasę i omijać wszystkie przeszkody.

REGULACJA POTĘŻNEJ SIŁY SSANIA

Potężna siła ssąca 1800 Pa, w połączeniu z turboszczotką, zmiotą każdy rodzaj brudu na drodze robota. Możliwe jest również regulowanie siły ssącej, w zależności od stopnia zabrudzenia.

NAJNIŻSZY ROBOT
Z KAMERĄ NA RYNKU

Wysokość robota wynosi zaledwie 7,4cm. Dzięki temu odkurzacz mieści się pod większością mebli i odkurza zanieczyszczenia z trudno dostępnych miejsc.

ZAAWANSOWANA APLIKACJA TRIFO HOME

Łatwa w konfiguracji i obsłudze aplikacja Trifo Home posiada start, stop, harmonogram czyszczenia, dostosowywanie, ładowanie, monitorowanie w czasie rzeczywistym z wizualną kamerą nawigacyjną i funkcjami statusu akcesoriów. Kompatybilny zarówno z urządzeniami iOS, jak i Android.

SAM WRACA DO BAZY

Robot automatycznie wraca do stacji ładującej, kiedy poziom naładowania akumulatora spada poniżej 15% lub kiedy skończy sprzątanie.

MOCNY AKUMULATOR

Robot jest wyposażony w mocny akumulator, który umożliwia sprzątanie do 100 minut.

CZUJNIKI PRZECIWUPADKOWE

Nie musisz się martwić, że robot spadnie ze schodów. Bardzo łatwo odnajdzie w domu stację dokującą, by się doładować. Robot delikatnie podjeżdża do przeszkody i jej nie obija.

NOCNE WYPRZEDAŻE

Zapisz się i nie przegap informacji
o przecenach na ten produkt