LENOVO T1 PRO ze stacją dokującą

Lepszy od iRobot Roomba S9+

Skanowanie laserem + SLAM

Baza odsysająca kurz (2 woreczki w zestawie)

Wysoka moc ssania - do 2700 Pa

Potężny akumulator - 5200 mAh (2,5h sprzątania)

Hybryda - odkurza i mopuje2 777,00 zł
Rata 77 zł/mies.

Specyficzne kody

EAN13
6941192218719

Napisz swoją opinię

LENOVO T1 PRO ze stacją dokującą

LENOVO T1 Pro wchodzi ze swoimi robotami do Polski. LASER PRO to odpowiedź na iRobot Roomba S9+! Powstał po to, aby dać Ci najlepszą technologię w najlepiej zaprojektowanym robocie o specyfikacji maksymalnie ułatwiającej życie za rozsądną cenę! Robot sam opróżnia zbiornik z zebranego codziennie kurzu. Wymieniasz worek z bazy tak rzadko, jak w tradycyjnym odkurzaczu!

Napisz swoją opinię

Lenovo T1 PRO

Robot sprzątający z laserowym mapowaniem i stacją dokującą automatycznie odsysającą zanieczyszczenia Bezpośrednia konkurencja dla iRobot Roomba S9+!

9 zalet perfekcyjnego sprzątania

Automatyczne opróżnianie pojemnika
Mocne ssanie do 2700 Pa
Nigdy się nie zgubi - precyzyjne mapowanie laserowe
Wymienne akcesoria - odkurzanie i zmywanie
Dopasuj tryb sprzątania do swoich potrzeb
Wydajne i inteligentne - 29 czujników, dokładna lokalizacja
Robot sprząta za Ciebie
Akumulator o pojemności 5200 mAh i szybkie ładowanie
Aplikacja mobilna – zdalna kontrola robota, harmonogram sprzątania, itp.

Wygoda i higiena

Odkurzacz automatyczny z laserowym skanowaniem przestrzeni i stacją, która samoczynnie odsysa kurz ze zbiornika. Sprząta automatycznie, a Ty wymieniasz worek ze śmieciami tylko raz na kilka(naście) tygodni. Zachowana maksymalna higiena obsługi – system zatrzymuje 99% wszelkich zanieczyszczeń.

Jedno urządzenie i baza z dwoma funkcjami

Odkurzacz robota Lenovo ma dwa złącza, jedno do ładowania akumulatora, a drugie do usuwania brudu. W bazie zamontowano system odsysający o mocy aż 1000W, który skutecznie wyssie ze zbiornika wszelkie zanieczyszczenia zebrane przez robota. Odsysane są do specjalnego worka umieszczanego w bazie. Inżynierowie zaprojektowali bardzo krótką drogę pomiędzy robotem a workiem, dzięki czemu nic nie utknie po drodze.

Wymienny wkład mopujący

Nakładkę mopującą można wielokrotnie prać, dzięki czemu oszczędzamy pieniądze (nie trzeba kupować nowych ) i środowisko naturalne (nie wyrzucamy zużytych).

Wydajny i zmywalny filtr HEPA

Filtr HEPA wyłapie wszelkie zanieczyszczenia (w tym roztocza, zarodniki grzybów, bakterie i większość wirusów). Można go myć, dzięki czemu oszczędzamy pieniądze (nie trzeba kupować nowych) i środowisko naturalne (nie wyrzucamy zużytych).

Wyjątkowa moc ssania

Moc ssania w tym robocie wynosi aż 2700Pa. Dzięki temu świetnie radzi sobie z kurzem, piaskiem, włosami, sierścią, a nawet fasolą, czy migdałami.

Inteligentne dostosowanie ssania do różnych powierzchni

Robot sprawdzi się doskonale zarówno na twardych podłogach jak i na dywanach. Podczas pracy na dywanie automatycznie zwiększa moc ssania, aby go dokładnie oczyścić.

Dokładne czyszczenie przy krawędziach ścian i mebli

Wydajne algorytmy i szczotki boczne pozwalają doczyścić podłogę przy wszelkich krawędziach – zarówno ścian, jak i mebli.

Efektywne odkurzanie nawet w trudno dostępnych miejscach

Dwie szczotki boczne i wydajna szczotka główna pozwalają robotowi na wymiatanie zanieczyszczeń nawet z trudno dostępnych miejsc – szczelin pomiędzy kafelkami, panelami, deskami podłogi.

Pojemny akumulator – długi czas pracy

Dzięki wysokiej pojemności akumulatora wynoszącej 5200 mAh, robot może sprzątać nawet przez 2,5 godziny! Poradzi sobie na jednym ładowaniu z mieszkaniami lub biurami o powierzchni do 250m2!

Bezpieczeństwo

Osłona elektroniki i akumulatora zapewnia im dłuższą żywotność i bezawaryjną pracę.

Laserowy system nawigacji

Laserowy czujnik wraz z zaawansowanymi algorytmami nawigacji dokładnie planuje ścieżkę, po której porusza się robot, sprzątając mieszkanie. Nie pominie żadnych miejsc, do których może dojechać i nie będzie bez potrzeby sprzątał dwa razy tego samego miejsca.

Sprząta lepiej niż człowiek

Wykorzystując 25 czujników 14 różnych typów, odkurzacz automatyczny generuje mapy w czasie rzeczywistym. Dzięki kombinacji wielu rodzajów danych świetnie odnajduje się i wydajnie sprząta nawet w złożonym środowisku domowym. Nie są mu straszne żadne przeszkody – ominie je precyzyjnie, sprzątając wokół.

Automatyczne ładowanie i dokańczanie sprzątania

Jeśli energii w pojemnym akumulatorze nie wystarczy do sprzątania, wróci on do bazy, doładuje energię i dokończy sprzątanie zaczynając tam, gdzie skończył.

Obsługa przez Asystentów głosowych

Możesz sterować robotem za pomocą Asystentów głosowych w smartfonach. System współpracuje z Amazon Alexa i Google Assistant. Wypowiedz polecenie, a robot posłusznie zacznie lub zakończy pracę.

Łatwo pokonuje przeszkody

Odkurzacz łatwo pokonuje przeszkody o wysokości do 2 cm, w tym progi i przewody różnego typu.

Ochrona robota

Laserowy system lokalizacji zapobiega przypadkowym zderzeniom z meblami i innymi elementami wyposażenia, które mogłyby uszkodzić zarówno przedmioty, jak i samego robota.

Zaawansowany system rozpoznawania obszaru

Dzięki inteligentnej mapie robot sam wybiera jak najlepiej posprzątać poszczególne pomieszczenia, aby nie tracić czasu na zbędne przejazdy między pomieszczeniami.

Aplikacja mobilna do sterowania robotem

Aplikacja pozwala nie tylko sprawdzić status urządzenia (poziom naładowania akumulatora, czas pracy, sprzątniętą powierzchnię), ale także skutecznie zarządzać sprzątaniem. Prócz ustalania harmonogramu na dowolny dzień tygodnia, użytkownik może zaznaczać na zmapowanym planie pomieszczenia do sprzątnięcia. Bez problemu zaznaczy strefy zabronione, postawi wirtualne ściany, ale też wyśle urządzenie w dowolne miejsce, gdzie należy niezwłocznie posprzątać.

Zdalne zarządzanie

Kontroluj status sprzątania i zużycie elementów robota Kieruj robotem zdalnie Ustaw harmonogram sprzątania Aktualizuj oprogramowanie urządzenia

NOCNE WYPRZEDAŻE

Zapisz się i nie przegap informacji
o przecenach na ten produkt